انجمن سبز اندیشان بخش خنجین

انجمن سبز اندیشان بخش خنجین

تقدیر و تشکر ویژه انجمن سبز اندیشان خنجین از حضور حماسی مردم شهرستان فراهان و بخ

تقدیر و تشکر ویژه انجمن سبز اندیشان خنجین از حضور حماسی مردم شهرستان فراهان و بخش بزرگ خنجین در استقبال از رئیس جمهور و هیئت محترم دولت

حضور پرشور و حماسی مردم استان مرکزی خصوصاً استقبال کاروان پنج هزار نفری مردم شهرستان فراهان و بخش بزرگ خنجین از رئیس جمهور محبوب ، جناب آقای دکتر محمود احمدی نژاد نشان از همبستگی مردم این خطه می باشد که این امر برگ زرین دیگری بر افتخارات سرزمین آفتاب افزود .

ادامه مطلب
نویسنده : مدیر : ۱٢:٢٥ ‎ب.ظ ; ۱۳۸٩/٩/۱٧
Comments نظرات () لینک دائم

افتخاری دیگر از اعضای انجمن سبزاندیشان خنجین

افتخاری دیگر از اعضای انجمن سبزاندیشان خنجین

علیرضا محمدی فرزند حاج خلیل محمدی از اعضای انجمن سبز اندیشان موفق به کسب رتبه اول کشوری در آزمون کارشناسی ارشد رشته ی انگل شناسی پزشکی شدند. کسب این افتخار را به همه خنجینیها خصوصاً جناب آقای محمدی و خانواده محترمشان تبریک عرض می نماییم . موفقیت روزافزون ایشان را از خداوند منان خواستاریم .

نویسنده : مدیر : ۸:٢٩ ‎ب.ظ ; ۱۳۸٩/٩/۱٤
Comments نظرات () لینک دائم

دعوت انجمن سبز اندیشان خنجین جهت استقبال پرشور از دکتر احمدی نژاد

دعوت انجمن سبز اندیشان خنجین جهت استقبال پرشور از دکتر احمدی نژاد

مژده ای دل که مسیحا نفسی می آید / که زانفاس خوشش بوی کسی می آید.
اکنون که بعد از ماهها انتظار، مردم سرزمین آفتاب، عطر حضور مردی از جنس مردم را حس می کنند و خود را برای میزبانی شایسته از رئیس جمهور محبوب و هیئت محترم دولت آماده می کنند.
انجمن سبز اندیشان خنجین وظیفه خود می داند، با دعوت از اقشار مختلف استان مرکزی بویژه مردم خونگرم و قدرشناس شهرستان فراهان و بخش خنجین در پاسخ محبت های بی دریغ دکتر احمدی نژاد و هیئت محترم دولت در ایجاد شهرستان فراهان و بخش خنجین در مراسم استقبال شرکت نموده و قدرشناسی خود را ابراز نمایند
.

نویسنده : مدیر : ۱٠:٥٤ ‎ب.ظ ; ۱۳۸٩/٩/۱٢
Comments نظرات () لینک دائم