انجمن سبز اندیشان بخش خنجین

انجمن سبز اندیشان بخش خنجین

بخش بزرگ خنجین شهرستان فراهان همچنان سرافراز به قوت خود باقیست

  جوابیه مردم بخش بزرگ خنجین درخصوص انتشار مطلبی در هفته نامه عطریاس استان مرکزی

مدیر مسئول محترم هفته نامه عطریاس استان مرکزی


سلام علیکم

احتراما، با عنایت به درج مطلبی با عنوان " شش روستای کمیجان به این شهرستان بازگشتند" در صفحه ٣ شماره ٢٩۵ مورخه ۴/١٠/٨٩ آن هفته نامه به استحضار می رساند:
این مطلب غیر واقعی و کذب بوده و دهستان خنجین به موجب تصویب نامه شماره ٢٣۶٧٣۴/۴٣٩٠٠ مورخ ١/١٢/٨٨ هئیت محترم وزیران به بخش ارتقاء یافته و همزمان به شهرستان فراهان الحاق گردیده که این امر خوشحالی مردم منطقه را به دنبال داشته  و   در مورخه  ٢۵/١/٨٩ به دست مهندس شعبانی فرد استاندار با کفایت ، جناب آقای اخوان نماینده محترم شهرستانهای تفرش، فراهان و آشتیان در مجلس شورای اسلامی ، جمعی از مسئولان و برگزاری جشن باشکوه بخش بزرگ خنجین افتتاح شده است.


در این خصوص مردم قدرشناس این منطقه بارها بوسیله ارسال طومارهای مختلف و یا حضور در نهاد ریاست محترم جمهوری ، وزارت کشور، مجلس شورای اسلامی و استانداری مرکزی سپاس و قدرشناسی خود را از اقدام شایسته دولتمردان ابراز داشته اند.
 لازم بذکر است استقبال باشکوه مردم بخش بزرگ خنجین در دور سوم سفر ریاست محترم جمهور به استان مرکزی در ورزشگاه پنجم مرداد اراک(که در رسانه های مختلف انعکاس یافت) نیز نشانه ای دیگر از قدرشناسی مردم این منطقه بوده که خط بطلانی بر اندیشه های بدخواهان توسعه این منطقه محروم کشید.
لذا با توجه به اینکه درخصوص تقسیمات کشوری روستاهای بخش خنجین هیچ گونه اصلاح و انتزاعی صورت نگرفته و بخش بزرگ خنجین شهرستان فراهان همچنان سرافراز به قوت خود باقیست. و انتشار این مطالب ، نظرات ارسالی از سوی افرادی است که به خاطر مطامع سیاسی و اقتصادی خود دست به اینگونه شایعات می زنند و در جهت تضییع حقوق مردم این منطقه تلاش می کنند.
لذا ضمن تقدیر و تشکر از اطلاع رسانی شما عزیزان درخواست دارد که این جوابیه را طبق قانون مطبوعات جهت تنویر افکار عمومی در اولین شماره آن هفته نامه درج گردد.

مردم ولایتمدار و قدرشناس بخش بزرگ خنجین (شهرستان فراهان)

نویسنده : مدیر : ۱٠:٥٦ ‎ب.ظ ; ۱۳۸٩/۱٠/۱۱
Comments نظرات () لینک دائم