انجمن سبز اندیشان بخش خنجین

انجمن سبز اندیشان بخش خنجین

و بشر الصابرین الذین اذا اصابتهم مصیبه قالوا انا الله و انا الیه راجعون

خبر درگذشت جوان برومند و نخبه حاج علی آقا محمدی عضو انجمن سبزاندیشان بخش خنجین، موجب تاسف و تالم گردید. مصیبت وارده را به خانواده، بستگان و همه همشهریان عزیز تسلیت عرض نموده و علو درجات ایشان و بقای عمر بازماندگان را از درگاه احدیت مسالت داریم.

ایشان در سال 1360 در خنجین در خانواده ای مذهبی دیده به جهان گشود، از آنجا که در همسایگی مسجد جامع خنجین بودند همه نمازهایش را در مسجد به جا می آورد. همه بچه های مسجد او را تحسین می کردند چرا که فعال ترین بچه مسجد بود او با علاقه فراوانی که به درس داشت در کنار کمک به پدر در کارهای کشاورزی و دامداری به تحصیل خود ادامه داد و موفق شد در سال 1379 دیپلم خود را از دبیرستان شهید وثاقتی  خنجین دریافت کند او بلافاصله در دانشگاه اراک در رشته علوم تربیتی تحصیلات خود را ادامه داد تا این که در سال 1382 از دانشگاه اراک فارغ التحصیل شد. هوش و استعداد او برای اساتیدش اعجاب آور بود. برخورد مودبانه و شوخ طبعی او از یاد و خاطره هیچ کس فراموش نمی شود به طوری که اگر کسی یک بار با او برخورد می کرد بهترین و شیرین ترین خاطره اش می شد.


حاج علی بلافاصله پس از دریافت مدرک کارشناسی، در مقطع کارشناسی ارشد تحصیلات عالیه خود را ادامه داد و به عنوان دانشجوی برتر فارغ التحصیل شد (در دی ماه ۱۳۸۶در ششمین جشنواره انتخاب دانشجوی برتر و ممتاز -مبتکر و نو آور -بسیجی شاهد و ایثارگر به عنوان دانشجوی برتر انتخاب و معرفی گردید) و در دفتر تبلیغات اسلامی در شهر مقدس قم شروع به خدمت کرد او در سال 1388 ازدواج نمود و در همان سال  داغ بی مادری را تجربه کرد تا اینکه در روز هشتم ذی الحجه دوری مادر را تاب نیاورد و به دیدار مادرش رفت تا با مادرش به ضیافت مادر شیعه فاطمه زهرا سلام الله علیها نایل شوند. به راستی که او از خادمین صدیق حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) و محب راستین ائمه معصومین (سلام الله علیهم اجمعین) بودند. ان شاء الله خداوند بزرگ روح بلند ایشان را با مولای متقیان  محشور فرماید.

توان علمی بالای او باعث شده بود که دانشگاهها نیز از وجود او در تدریس بهره ببرند از ایشان چندین مقاله علمی (پژوهشی، ترویجی و تخصصی) و طرحهای پژوهشی به یادگار مانده است. ای کاش می ماند و آلبوم افتخاراتش را تکمیل می نمود.

چه می توان گفت آنجا که باید گفت : «اناّ للله و اناُ الیه راجعون»

آری:

هر که باشی و ز هر جا برسی                 آخرین منزل هستی این است

نویسنده : مدیریت : ۱۱:٢۳ ‎ق.ظ ; ۱۳٩۱/۸/٦
Comments نظرات () لینک دائم