یادواره شهدای بخش خنجین نیمه دوم مهرماه برگزار می‌شود

 

به گزارش خبرگزاری آریا-  ستاد یادواره شهدای بخش خنجین به ریاست یوسفی بخشدار خنجین و با حضور مدیر بنیاد شهید شهرستان فراهان و مدیران ادارات بخش خنجین تشکیل شد.
به گزارش خبرگزاری آریا، بخشدار خنجین در جلسه اعضای این ستاد ضمن تشریح وظایف ستاد وکمیته‌های زیر مجموعه آن، به اهمیت برگزاری یادواره‌های اشاره کرد و افزود: شهدای گرانقدر حق بزرگی بر گردن همه ما دارند و آن بزرگواران دین خودشان را در پاسداری از قرآن و میهن اسلامی ادا کرده‌اند بنابراین، این وظیفه مامسوولین است تا پیام شهدا را به نسل‌های جدید برسانیم و در این راستا برگزاری یادواره‌های شهدا می‌تواند گوشه‌ای از رشادت‌ها وایثارگری‌های شهدای عزیز را نشان دهد.
وی خاطرنشان کرد: ستاد یادواره شهدای بخش خنجین با شش کمیته پشتیبانی و تدارکات‌، اتنظامات‌، برنامه ریزی و مالی‌، تبلیغات و اطلاع رسانی‌، فرهنگی و با‌نوان فعالیت خود را آغاز کرد وانشاالله وبه یاری خداوند و باکمک خون پاک شهدا، یادواره در نیمه دوم مهرماه سال جاری در خنجین برگزار ‌می‌شود.
یوسفی در پایان اظهار کرد: خانواده‌های معظم شهدا و کلیه کسانی که می‌توانند در راستای جمع‌آوری تصاویر، خاطرات، زندگینامه و وصیتنامه شهدا مارا یاری دهند، می‌توانند با کمیته فرهنگی ستاد مستقر در حوزه مقاومت بسیج ‌حضرت ولیعصر(عج) خنجین و یا دبیرخانه ستادهماهنگی کنند.

/ 0 نظر / 29 بازدید