بیانیه دانشجویان و فارغ التحصیلان بخش خنجین

بیانیه دانشجویان برومند بخش خنجین در خصوص حوادث اخیر شهرستان فراهان و بخش خنجین

در پی مطرح شدن ارتقاء استان مرکزی با افزایش یک شهرستان و یک بخش جدید به استان مرکزی مسائلی از سوی برخی از مسئولین شهرستان های مختلف از جمله ائمه جماعات شهرستانهای کمیجان و تفرش و نیز کسانی چون آقایان لطفی نماینده شهرهای اراک کمیجان و خنداب در مجلس ، آقای فخر الاسلام مدیر مسئول هفته نامه شمس  و آقایانی چون غلامرضا کمیجانی ، علی اوسط رحیمی ، مجید کلوانی و سایرینی که با این افراد همراهی کردند ، مطرح شد که جای بسی تأمل است که چرا ؟ و به چه معنی ؟ متاسفانه این افراد به جای دعوت مردم به وحدت ، همدلی و تبریک ارتقاء استان ، به تحریک مردم علیه یکدیگر و در مقابل هم قراردادن مردم شهرستان های مختلف با هم ، پرداختند که نه در شأن ائمه جماعات است !!! و نه نماینده !!! مردم فهیم استان مرکزی .

امروز که خادمین نظام مقدس جمهوری اسلامی تلاش دارند نظام انقلاب در چارچوب قانون ، موارد و مسائل کشور را حل و فصل نمایند ، بعضی از عناصر دانسته و یا ندانسته در تلاشند که این حرکت را به مسیر دیگر منحرف سازند .

مردم شریف منطقه فراهان و خنجین در راستای حقوق سیاسی و اجتماعی خود ، از دولت عدالت محور و مردمی تقاضایی داشتند که فراهان به شهرستان و خنجین با الحاق به شهرستان فراهان به بخش ارتقاء یابد . اما بعضی از جریان های سیاسی که همراه فتنه گران در دامن فتنه قرار گرفته و از مسائل منطقه ای خود برای رسیدن به مقاصد و منافع شخصی ، مخالفت با قانون و مصوبات دولت را در پیش گرفتند . تا آنجا که در محافل و شبگردی های خود در شهرستان های کمیجان ، تفرش و آشتیان و نیز مردم شریف ساروق و بسیاری از روستاها با تحریک مردم این مناطق و گرد هم آوردن افراد معلوم الحال ، دست به تصمیماتی علیه مسئولین استانی و کشوری می زنند ؛ که دیروز یکی از این افراد جمعیتی را با تحریک به مقابل دفتر ریاست محترم جمهوری برده و شروع به سر و صدا و مخالفت با ارتقاء استان و شهرستان فراهان و بخش خنجین را سر دادند که به حول و قوه الهی این کار آنها با هوشیاری مردم بخش خنجین خنثی شد .

مردم مومن و انقلابی آگاه باشید ، دستان پلیدی در منطقه ، جریانی را دنبال می کند که مردم را بر علیه یکدیگر سازمان دهی نموده و با این کار بین مردم شریف و دوستدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ، شکاف ایجاد نموده تا بدینوسیله به مقاصد شوم و پلید خود و منافقانه خود دست یابند . اما اینان بدانند که مردم ولایت مدار و دوستداران دولت بار دیگر با عوامل پلید منافقان برخورد قاطعانه خواهند داشت .

اینان بدانند هر گونه حرکات آنها از دید مردم شریف و خانواده معظم شهداء پوشیده نیست . دولت و مردم در یک صف واحد گوش به فرمان امام خود راه را انتخاب نموده و در راه رسیدن به اهداف مقدس نظام جمهوری اسلامی که همان توسعه و عمران در تمام جای جای کشور ایران اسلامی و توزیع عادلانه نعمات انقلاب اسلامی است ، هیچ گونه فرصتی به فرصت طلبان نخواهد داد .

«و مکروا و مکر الله و الله خیر الماکرین»

دانشجویان و فارغ التحصیلان

بخش شهید پرور و همیشه در صحنه خنجین 10/12/1388

منبع : خنجین خبر

http://khenejinnews.persianblog.ir/post/36/ 

/ 0 نظر / 10 بازدید